Image

PIKNIK ZDROWOTNO-EKOLOGICZNY

Idziemy dalej!

Zmieniamy się dla Was!

Troska o zdrowie zawsze była naszym priorytetem. Przez lata organizowaliśmy doskonale już rozpoznawalne w Toruniu wydarzenie – Walkathon NEUCA dla Zdrowia. Jednocześnie zależało nam, aby nasze działania były aktualne, idące z duchem czasu i przede wszystkim – realizujące Wasze potrzeby. Kiedy wybuchła pandemia, zmieniliśmy formułę naszego marszu z kijami i przenieśliśmy się do świata wirtualnego, gdzie każdy mógł realizować wybrane przez siebie aktywności. Dotychczasowe edycje Walkathonu to ponad 30 tysięcy uczestników, setki osób korzystających z badań profilaktycznych i ponad milion złotych wsparcia charytatywnego „wychodzonego” w naszych marszach. Jednak znów nadszedł czas na zmianę…

Image Image

Czas na EkoNEUCAthon!

Coraz więcej osób jest świadomych naszego ogromnego wpływu na planetę i coraz więcej z nas na co dzień podejmuje decyzje bliższe ekologii. Wiemy, że dbając o środowisko, dbamy też o nas samych i o nasze zdrowie. Zdrowsza planeta to mniej zanieczyszczeń powietrza, mniejszy wpływ szkodliwego plastiku, wartościowsze jedzenie. To miasta, które odpowiadają na zagrożenia związane ze zmianami klimatu, gwałtowną pogodą i upałami. To my – skupieni na tym, co naprawdę ważne: na jakości naszego życia, na bezpieczeństwie naszych najbliższych i na miejscu, w którym żyjemy.

Image

Dlaczego warto?

Image

Promujemy zasady zdrowego stylu życia, podkreślamy rolę profilaktyki oraz zbawienny wpływ aktywności fizycznej na zdrowie, a także aktywizujemy do dbania o środowisko naturalne..

Image

Organizujemy badania profilaktyczne i edukację prozdrowotną, wpływamy na zdrowie pacjentów.

Realizując cele długofalowe związane z ochroną i wsparciem środowiska oddziałujemy na życie przyszłych pokoleń.

Image

Dbając o przyrodę, możemy zauważyć również jej zbawienny wpływ na nasze zdrowie. Już 20-minutowy spacer po lesie jest dla naszego organizmu zastrzykiem endorfin, który jednocześnie obniża poziom kortyzolu, czyli hormonu stresu. Wśród zieleni i odgłosów ptaków relaksujemy się, stajemy się bardziej kreatywni i pozytywnie nastawieni. A to dopiero początek zalet!

Życie w zgodzie z naturą to zdrowe życie!

Image

Organizator:

Partner honorowy:

Image

Partner miejsca:

Image Image
Image Image Image

Partnerzy zdrowotni:

NEUCA SA z siedzibą w Toruniu przy ul. Fortecznej 35-37, wpisana do rejestru przedsiębiorców przez Sąd Rejonowy w Toruniu,VII Wydział Gospodarczy KRS pod nr KRS 0000049872, REGON: 870227804, NIP: 879 00 17 162Kapitał zakładowy (oraz kapitał opłacony) NEUCA S.A. wynosi 4 407 849 zł i dzieli się na 4 407 849 akcji o wartości 1 zł każda. Spółka NEUCA S.A w trybie art. 4c. Ustawy z dnia 8 marca 2013 r. o przeciwdziałaniu nadmiernym opóźnieniom w transakcjach handlowych oświadcza, że posiada status Dużego Przedsiębiorcy.

Inspektor Ochrony Danych: Dorota Neubauer

Zastępca IOD: Anna Wiśniewska, Iwona Osip-Witkowska e-mail: iod@neuca.pl